Kod Lyoko Powrót Xany - przygoda dopiero się zaczyna!
Nawigacja
Strona Główna
Minikonstytucja KLPX, czyli regulamin strony
Projekty KLPX
Kod Lyoko - Zjednoczenie
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga I: Reaktywacja
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga II: Zemsta
Artykuły
Forum
Archiwum cytatów
Linki
Download
Galeria
Kontakt
Szukaj
Najczęściej Zadawane Pytania
Działalność KLPX
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga I: Reaktywacja
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga II: Zemsta
Lyokopedia
Kod Lyoko - Zjednoczenie
KLPX TV
Zlot dla Poznania
Ocenialnia blogów i opowiadań
Opowiadania i tłumaczenia
Kod Lyoko Powrót Feniksa - tłumaczenie
Opowiadanie "Ten dom Skrywał Tajemnicę"
Gra wyobraźni w systemie Lyoko
Konto na chomikuj
Konto na wrzucie
Wiadomości Kadic
Stare forum Powrotu Xany
Historia
Konkurs comiesięczny
Regulamin ogólny
Lista zwycięzców
Obecny konkurs(styczeń)
Obecny konkurs(luty)
Obecny konkurs(marzec)
Obecny konkurs(kwiecień)
Obecny konkurs(czerwiec)
Obecny konkurs(lipiec-sierpień)
Obecny konkurs(październik)
Obecny konkurs(listopad)
Obecny konkurs(grudzień)
Obecny konkurs(styczeń)
Obecny konkurs(luty)
Archiwum konkursów
Ankieta
Jaki z nowych projektów KLPX uważasz za najbardziej wartościowy?

System Punktowy

Operacja Republikacja

Lyokopedia

Fanowskie wydanie "Powrotu Feniksa" i "Armii Nicości"

Artykułowy Pojedynek Trójstronny

Wspólne tworzenie odcinków wysokiej jakości

Zamówienia artykułowe i wyzwania tygodnia

akcja Kod Lyoko do TV

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
System punktowy
Zasady
Członkowie i wyniki stronnictw
Najlepsze stronnictwo stycznia:
Xana
(134 punktów)

Najlepszy użytkownik stycznia:
XANA
(130 punktów)
należący do stronnictw:
Xana, William
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 113
Najnowszy Użytkownik: Jeffreybeatt
Na Forum
Najnowsze Tematy
Odcinki do pobrania ...
Multiwersowe walki p...
Kod Lyoko do TV
Wyzwania tygodnia
Artykułowy Pojedynek...
Najciekawsze Tematy
Zgadnij kto to [307]
Niekończąca się h... [235]
X czy Y [141]
Piosenki! O Kodzi... [97]
Wieże w Lyoko [91]
Ostatnie Artykuły
Łowca i Ofiara - roz...
Rozdział 14 - Most d...
Rozdział 07 - Tajemn...
Rozdział 07 - Tajemn...
Kod:Miraculum - zapo...
Prawa i dokumenty
Minikonstytucja KLPX, czyli regulamin strony
Manifest działalności KLPX
Skrócony regulamin strony
Regulamin konkursów comiesięcznych
System punktowy
Lista ostrzeżeń
 Witamy
Witaj na stronie fanowskiej kontynuacji wyśmienitej kreskówki - Kodu Lyoko - znanej pod nazwą "Kod Lyoko Powrót Xany". Strona powoli acz konsekwentnie rozwijana jest już od połowy 2012 roku. Na bieżąco pojawiają się na niej artykuły, recenzje a także opowiadania użytkowników i co najważniejsze - rozdziały "Powrotu Xany". Serdecznie zapraszam też na forum, które w te wakacje zaczęło tętnić życiem. Ponadto strona prowadzi także ocenialnie blogów i wiele innych projektów - w części zawieszonych z powodu braku osób do pomocy, a w części będących w przygotowaniu. Oczywiście przed rejestracją powinieneś się zapoznać z regulaminem strony - bo jego nieznajomość nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go!
Wielki i (tak nie do końca) tryumfalny powrót

Sprawy organizacyjne

Nareszcie zakończyła się moja sesja... no co prawda mało pomyślnym wynikiem, ale tu nie będę zanudzął was szczegółami. 

Tak czy inaczej teraz wreszczie mam więcej czasu by zajmować się stroną i twórczością. Tak więc zamierzam teraz wrócić do pracy. I tak jak ubiegły rok oraz początek obecnego był głównie czasem planowania, tak ten ma być czasem działania. Wiele nowych projektów zacząłem, niektóre nawet dopiero co, jednak większość z nich nie zdążyła się jeszcze na dobrze rozwinąć. 

Jakie to projekty? Przyjrzyjmy się im (mniej więcej) chronologicznie...

[opisy projektów możesz przeczytać w rozwinieciu posta]

I o tym właśnie będzie kolejna ankieta - o tym który z tych projektów uważącie za najbardziej wartościowy - który według was najlepiej przysłuży się fandomowi. 

 

Ale skoro zaczyna się nowa ankieta to czas na podsumowanie starej. Dotyczyła ona rytmu pracy nad Powrotem Xany. Ku mojemu zaskoczeniu każda z opcji uzyskała przynajmniej jeden głos, razem oddano ich 14(swojego nie liczę, a muszę oddać by śłedzić wyniki).

Najmniej głosów uzyskała opcja "rozdziały powinny być wstawiane szybciej, nawet w częściach, niekoniecznie z tak gotową poprawką - jak kiedyś na blogu" - tak twierdziła jedna osoba(7%). Osobiście byłem zaskoczony, że są osoby które chciałyby powrotu do tego rytmu. Jednak zmiany w rytmie pracy na pewno nie pójdą w ten sposób. Ale na pewno będą, bo jedynie 3 osoby(21,5%) są w pełni zadowolone z obecnego sposobu(praca nad obecnym rozdziałem i ewentualnie kolejnymi w trakcie poprawek) i chciałyby jego utrzymania. 7 osób(50%) jest zdania, że należy najpierw napisać z wyprzedzeniem kilka rozdziałów i je w pełni dopracować, a dopiero potem publikować. Podzielone było tu jednak zdanie w kwestii tego czy zmianę tą wprowadzić od razu, czy też dopiero po publikacji 8 rozdziału - za czym opowiedziała się jedna z tych 7 osób(2 głos na to był mój). 3 pozostałe głosy były za tym by nie pisać naprzód, ale wykonywać naprzód bardzo szczegółowe plany. Niemniej jednak sam najbardziej skłaniałem się właśnie ku temu,. by pisać wiele rozdziałów w wyprzedzeniem i dopiero potem publikować, a widząc, że generalnie takie rozwiązanie ma całkiem duże poparcie tak właśnie zrobię. Ale oczywiście najpierw poprawię pożądnie rozdział 7. No i prawdopodobnie przed pełbym przejściem do tego trybu opublikuję i 8.

Na chwilę obecną najwyższy priorytet będą miały te dwa rozdziały, Morderca i Medium(trzeba z tym w końcu ruszyć, nie?) oraz artykuły do Lyokopedii(głównie te w ramach zamówień i pojedynku).


   
Dodane przez Lyokoheros dnia luty 25 2017 01:35:05
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 20 Czytań Drukuj
Przesłuchanie i tajemnicza postać... czyli 10 rozdział "Łowcy i Ofiary"

Opowiadania

Co prawda wciąż jeszcze nie skończyłem sesji, ale Natka pisze na tyle krótkie rozdziały, że dziś miałem dość czasu by jeden z nich poprawić, dzięki czemu możecie już cieszyć się 10 rozdziałem "Łowcy i Ofiary"(co oznacza też, że obecnie tylko jedno opowiadanie, poza Powrotem Xany ma więcej opublikowanych rozdziałów niż to! ...więc pozostali autorzy brać się do roboty;)). 

Nosi on tytuł nieznany świadek, a co w nim znajdziecie...?

Znajdziecie go tu

 


   
Dodane przez Lyokoheros dnia luty 22 2017 20:23:24
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 16 Czytań Drukuj
Spóźniony konkurs lutowy

Konkurs comiesięczny

Luty już prawie minął, więc czas najwyższy ogłosić kolejny konkurs. 

Z początku trochę nie bardzo miałem pomysł, ostatecznie zdecydowałem się na coś prostego, coś czego wykonanie nie będzie wymagało niewiadomo jakiej ilości czasu... a konkretnie wymyślenie pary. Ale o tyle nietypowej, że miedzyuniwersowej. Z kim możnaby dobrać w pary bohaterów Kod Lyoko? Jakie postacie z innych światów mogą do nich pasować? Jak zrodziłaby się ta relacja co by ich połączyło? Czekam na wasze opisy!(wysyłajcie je mi na wiadomośc prywatną). 

Każdy kto weźmie udział w tym konkursie otrzyma 2 punkty, a zwycięstwa 6 punktów. Szczegółowy regulamin znajdziecie tu.

...a tak na marginesie dodam, że 22 pojawi się kolejny rozdział "Łowcy i Ofiary".


   
Dodane przez Lyokoheros dnia luty 19 2017 19:10:32
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 9 Czytań Drukuj
Konfrontacja się zbliża... czyli rozdział 14 - Most do Lyoko

Kod Lyoko Powrót Feniksa

Co prawda zaczeła się już sesja, ale mając kilka dni przerwy do najbliższego egzaminu poprawiłem wysłany niedawno przez Ale Olesiak 14 rozdział Powrotu Feniksa noszący tytuł "Most do Lyoko". A co was w nim czeka?
...
Sam rozdział znajdziecie tu.


   
Dodane przez Lyokoheros dnia luty 02 2017 16:35:19
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 31 Czytań Drukuj
Zmiany i plany na najbliższą przyszłość

Sprawy organizacyjne

Jak pewnie część zauważyła jakiś czas na forum założyłem temat o rytmie pracy nad Powrotem Xany(temat znajdziecie tu). 

Jak w nim opisałem zacząłem się zastanawiać nad jego zmianą. Skłoniło mnie do tego po prostu rozmyślania nad samą moją pracą, która ostatnio i tak posuwała się wolno, ale też ostatni komentarz Qwakiego, który utwierdził mnie w tym, że zmiana ta byłaby w dobrą zmianą. 

Bo Qwaki miał rację - najnowszy rozdział miał bardzo wiele niedoskonałości, pewne rzeczy faktycznie były robione nieco na szybko, nie dopieściłem odpowiednio wszystkich szczegółów i nawet pewne dziwne merytoryczne błędy porobiłem. 
A chcę byście mogli dostawać jak najlepsze rozdziały. Co prawda wiem, że nikt nie lubi czekać, ale sytuacja z tym rozdziałem - gdy nie chciałem wam już dłużej kazać czekać - pokazała mi, że jednak faktycznie chyba powinienem zmienić formę publikacji. 

Dlatego też założyłem o tym ankietę, bo chciałbym jednak poznać waszą opinię na ten tamat. Nie mówię, że wyniki ankiety przesądzą o mojej decyzji, ale na pewno postaram się ją wziąć pod uwagę, mam nadzieję, że pomoże mi to w podjęciu najlepszej decyzji. 

Jakie byłyby konsekwencje tej zmiany? Cóż niemal pewne są dwie rzeczy - rozdziały pojawiałyby się znacznie rzadziej, ale byłyby też znacznie lepsze. No i znacznie wzrosła by wewnętrzna spójność, rozdziały byłyby bardziej ze sobą powiązane, przez przeplatanie się wątków pobocznych, nawiązanie do tego co dopiero będzie itd. 

Co prawda możnaby to osiągnąć również skupiając się nadal na obecnym rozdziale, ale jednocześnie tworzyć dokładne plany przyszłych rozdziałów, tak by wątki poboczne były już wiadome. Co też w mniejszym stopniu spowolni publikację. 

Co natomiast będzie z obecnym rozdziałem? Cóż pozostanie on na razie na stronie, choć raczej zalecam poczekać z lekturą - o ile jeszcze go nie przeczytaliście - do opublikowania poprawionej wersji. Niestety nie pojawi się ona wcześniej niż w połowie lutego. Powód jest 1 - sesja. Rodzi się też pytanie, czy do nowego rytmu pracy przejść od razu(choć naturalnie najpierw postaram się skupić na poprawie 7 rozdziału), czy też dopiero po dopracowaniu i opublikowaniu 8(bo kto czytał 7 to wie, że uciąłem w dość znaczącym momencie... a i w 8 rozdziale czeka na was parę niespodzianek).

Z tego też powodu(sesji) ogólnie do połowy lutego na stronie wiele nie będzie się pojawiać. Co prawda Natka wspominała coś o kolejnym rozdziale "Łowcy i Ofiary", a Pan Tadeusz o "Przypomnij sobie"(jednakże to i tak zaczeka, bo obydwie w ostatniej dyskucji na shoutboxie dopuściły się daleko posuniętej manipulacji faktami i na razie mają bana). Od innych autorów nie miałem specjalnie informacji, ale i tak przed zaliczeniem wszystkiego raczej nie bedę miał czasu na poprawę niczego dłuższego niż rozdziały Powrotu Feniksa. 

Niemniej jednak gdy już zaliczę planuję nie tylko dopracować 7 rozdział i ruszyć z kolejnymi, ale też dopisać wreszcie kolejną rundę Mordercy i Medium oraz zabrać się za artykuły(w końcu mam nawet pewne zamówie - tych którzy nie wiedza o co chodzi zapraszam na techniczny dział forum, tam przeczytacie o co chodzi). Podejrzewam, że wtedy ruszy też wreszcie Pojedynek Artykułowy... choć uczestnicy będą nieco inni niż w pierwotnym koncepcnie - jeszcze na KodLyoko.pl zakładano.

No i oczywiście wtedy też wreszcie utworzę te petycję. W zasadzie tym zajmę się może i w ten weekend. 

 

Na koniec jeszcze małe podsumowanie ostatniej ankiety - o systemie punktowym. Oddano 11 głosów(nie licząc mojego), 4 osoby oceniły go bardzo pozytywnie, 2 stwierdziły, że pomysł jest dobry, choć wymagający pewnych poprawek, jednak niestety nie powiedziały jakich - choć odopowiedni ku temu temat istnieje na forum od samego początku funkcjonowania systemu, 2 osoby nie miały zdania, 1 niezbyt się podobał(a była to osoba, która najwięcej by na nim zyskała... prawdziwy paradoks), 2 już sam pomysł nie przypadł do gustu.

Opinie są jak widać podzielone, te negatywne są jednak w mniejszości. Szkoda jednak, że choć ponad połowa oceniła system w zasadzie pozytywnie, to jednak udział w nim wzięło tylko 5 osób. Co mnie dziwi, bo sam udział w systemie daje wyłącznie korzyści.


   
Dodane przez Lyokoheros dnia styczeń 28 2017 03:21:00
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 32 Czytań Drukuj
Sekret ujawniony, czyli "Tajemnica Serca Lyoko"

Kod Lyoko Powrót Xany

Po piewsze jeszcze raz dziękuję wam wszystkim za wczorajsze życzenia. 

Dzisiaj jednak to ja mam dla was prezent - czyli pewnie już z niecierpliwością wyczekiwany przez wielu 7 rozdział II Księgi Powrotu Xany. Jego tytuł to jak zapowiadałem wcześniej "Tajemnica Serca Lyoko". 

Sam rozdział znajdziecie tu.  A w nim...

 

Po za tym generalnie raczej zawieszam publikację wszelkich nowych materiałów tak mniej wiecej do połowy lutego, bo nadchodzi sesja... no prawie całkiem zawieszam, bo spodziewam się niedługo otrzymać kolejne rozdziały "Przypomnij sobie" oraz "Łowcy i Ofiary". Ale opowiadania o dłuższych rozdziałach będą musiały raczej poczekać do końca sesji.

Za to po sesji, jeszcze w lutym, możecie się spodziewać 8 rozdziału oraz kolejnego rozdziału Mordercy i Medium. I pewnie zamawianego artykułu, a możliwe, że i rozpoczęcia Artykułowego Pojedynku Trójstronnego.


   
Dodane przez Lyokoheros dnia styczeń 21 2017 18:07:58
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 21 Czytań Drukuj
Projekt wydawniczy i nowy konkurs

Konkurs comiesięczny

Jak pewnie część użytkowników zauważyła ostatnio wystąpiłem z dość śmiałym pomysłem wydania "Powrotu Feniksa" i "Armii Nicości". Co prawda nawet tłumaczenie "Powrotu Feniksa" nie jest jeszcze ukończone(ale jak zapewnie tłumaczka wkrótce będzie), nie wspominając o kolejnym tomie to jednak projekt celowo ogłaszany był wcześnie, by za wczasu ustalić wszelkie potrzebne szczegóły oraz sprawdzić jakie wywoła zainteresowanie. Ku mojej radości odzew był bardzo pozytywny, padło kilka dobrych pomysłów m. in. wydanie obu tomów jako jednej książki. Ze wstępnych wyliczeń wynika, że jej cena nie przekroczyła by ceny około 35 złotych netto(z podatkiem do około 43 złotych - przy czym możliwe, że będzie można go odliczyć/nie płacić, to zależy jednak w dużej mierze od dogadania się z drukarnia, więc na razie za wcześnie by podawać tu jakieś pewne informacje). Projekt ten nie jest aż taki szalony jak się wydaje - tego typu przedsięwzięcia miały miejsce w innych fandomach i się udawały(sam nawet mam takie dwie fanowskie ksiażki), choć ich specyfika była nieco inna(dotyczyły tworów w pełni fanowskich - opowiadań lub ich tłumaczeń). Więcej o tym jak i samym projekcie możecie przeczytać w tym temacie na forum. 

 

Ale to, że wydanie ma być łączone oznacz jedną rzecz - będziemy potrzebować całkiem nowej okładki. I tu wchodzicie wy, drodzy użytkownicy. Otóż właśnie na tym będzie poległą najnowszy konkurs - stworzeniu okłądki dla tego łączonego wydania. Ze względu na specyfikę tego konkursu szybko się on nie zakończy, będzie trwał prawdopodobnie aż to ustalenia ostatecznej wersji plików do wydruku. Za to nagroda będzie wyjątkowo duża. Całe 20 punktów, czyli maksymalna ilość jaką można zdobyć w konkursie(za sam udział i wysłanie grafiki będzie 5 punktów). Co więcej autor zwycięskiej grafiki otrzyma książkę za połowę ceny(naturalnie mówimy tu o cenie wydruku, to działalność fanowska, więc marży zasadniczo nie będzie, co najwyżej zaokrąglenie jakieś, które i tak pewnie pójdzie na zniżki dla osób pomagających przy wydaniu)!

A jak powinna wyglądać taka okładka?...

[regulamin konkursu znajdziecie tu]


   
Dodane przez Lyokoheros dnia styczeń 12 2017 19:36:06
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 26 Czytań Drukuj
Wewnętrzny mrok... czyli Kod: Miraculum - zapowiedź

Opowiadania

Pamiętacie jak niedawno Pablo zaczął na forum dyskusję o nowym projekcie multiwersowym(w tym temacie)? 

I jak Qwaki - tak Qwaki, chyba największy na stronie przeciwnik koncepcji multiwersowych! - również stwierdził, że chciałby spróbować w tym sił? 

Cóż właśnie to zrobił. Przed chwilą właśnie opublikowałem zapowiedź jego opowiadania "Kod: Miraculum"! 

Jest krótki, daje ledwie przedsmak tego co nas czeka... ale jest całkiem interesujący. Co z tego wyjdzie - jeszcze nie wiadomo. 

Ale to, na ile zachęcające jest to dla was możecie ocenić sami, czytając zapowiedź, którą znajdziecie tu.

 

Część pewnie zastanawia się "co z tym 7 rozdziałem"? Odpowiedź jest taka, że do niedawna nie miałem weny na rozwiązanie paru kwestii, na które zwrócili mi uwagę moi korektorzy i dopiero niedawno te ostatnie poprawki wprowadziłem, teraz czekam jeszcze aż wszyscy z nich je ocenia. Więc jak dobrze pójdzie rozdział będzie jutro. 


   
Dodane przez Lyokoheros dnia styczeń 07 2017 23:27:00
Czytaj więcej ˇ 2 Komentarzy ˇ 51 Czytań Drukuj
Lyokaśnego Nowego Roku

Sprawy organizacyjne

Wam wszyscym drodzy użytkownicy chciałbym na ten nowy rok życzyć wszystkiego co najlepsze.

Zdrowia, szczęścia i radości, spełnienia marzeń, pomyślności.

Zapału i weny do twórczej działalności. 

By już rozpoczęte projekty - czy to z tej strony czy jakiekolwiek inne - przyniosły obfite owoce.

By Kod Lyoko wróciło do TV, by pojawiła się nowa seria.

By fandom nie tylko trwał i kwitł, a ten nadchodzący rok był dla niego lepszy. 

Tak o co najmniej 20% lepszy. 

 

...a takim z kolei prawie na pewno będzie dla tej strony, bo w kolejnym roku planuje znacznie solidniej się za nią zabrać. I uniknąć ciągnących się przez wakacje poprawek. Bo to najbardziej zaszkodziło działalności KLPX w tym roku. 

No i skoro i tak już o tym mowa to nadeszła pora na podsumowanie tego roku...

A co nas czeka w 2017 roku? 

Cóż przede wszystkim kontynuacja starych projektów - budowa bazy artykułów do Lyokopedii, dalsze rozdziały "Powrotu Xany"(mam nadzieję, że nie tylko zakończę II tom, ale i zacznę III... oraz, że wreszcie zrobię poprawki do I) i zapewne innych opowiadań, ukończenie tłumaczenia "Powrotu Feniksa" i pewnie rozpoczęcie tłumaczenia "Armii Nicości", opublikowanie petycji z projektu Kod Lyoko do TV, nowe numery Wiadomości Kadic, prawdopodobnie nowe filmiki, być może nowe tłumaczenia i nie tylko... ale to zachowam na niespodziankę;)

Oczywiście wasza pomoc będzie tu nieodzowna i mam nadzieję, że wspólnie pozwolimy tej stronie stać się jeszcze lepszą i że dzięki naszej wspólnej pracy - jak i pracy innych stron, jak choćby tej prowadzonej przez Jeremiego_96, z którym mam nadzieję nawiązać bliższą współpracę - fandom rozkwitnie. Czego wam i sobie jeszcze raz życze. 

 


   
Dodane przez Lyokoheros dnia grudzień 31 2016 23:59:00
Czytaj więcej ˇ 4 Komentarzy ˇ 128 Czytań Drukuj
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Święta i wyjątkowe okazje

Tym razem nie będzie tak muzykalnie, 

Ale mam nadzieję, że jednak wciąż fajnie. 

Bo bez wątpliwości najmniejszego cienia, 

Chciałbym wam złożyć jak najlepsze życzenia. 

Życzę wam marzeń spełnienia,

Na każdy dzień błogosławieństwa Bożego

Rozdziałów kolejnych każdego opowiadania świetnego

Oraz dobrego tłumaczenia niejednego

Twórcom weny i od Ducha Świętego natchnienia,

Tym co nie wierzą nawrócenia, wierzącym w wierze umocnienia, 

I by żaden aktywny fan nie zamienił się w lenia. 

A także wielu nowych fanowskich aktywności, 

Przez Dargaud nowej serii stworzenia,

Losów emisji Kodu Lyoko odmienienia

Pod choinkę dużó prezencików, 

A na wigilijnym stole samych smakołyków

I tych świąt miło z rodziną spędzenia, 

Życzę wam z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 

 


   
Dodane przez Lyokoheros dnia grudzień 24 2016 16:07:28
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 29 Czytań Drukuj
Konkurs na opowieść wigilijną

Konkurs comiesięczny

...no może nie całkiem, ale wiecie, lubię tak się bawić tytułami newsów. 

Ale przechodzą do rzeczy, grudniowy konkurs - choć nieco opóźniony - będzie jak w zeszłym roku dotyczył tematyki świątecznej. Tym razem jednak jest to konkurst nie na grafikę, ale na opowiadanie. Czasu jest może niewiele, bo planowo ma on potrwać do 8 stycznia, ale jeśli do tego czasu otrzymam od kogoś wiadomość, że pracuje nad opowiadaniem to zaczekam by mógł je skończyć nawet jeśli już będę miał do tego 8 stycznia spośród kogo wybierać zwycięzcę. 

A o czym ma być to opowiadanie? Cóz to właściwie całkiem obojętne. Związany ze świętami atak Xany? Czy może po prostu atak, którym Xana przeszkodził Wojownikom Lyoko w święta? A może i nawet coś bez Xany. Jak choćby święta w rodzinie któregoś z Wojowników Lyoko(np pierwsze wspólne święta Jeremiego i Aelity)... może i nawet przyszłej rodzinie, którą dopiero założą. A może jakaś dawna Wigilia u Schaefferów? To wszystko zależy od waszej inwencji, bo ramy czasowe opowiadania nie są w zaden sposób ograniczone - możę to być zaróno podczas walki z Xaną jak i przed lub po niej. 

Ponadto w konkursie tym można zyskać aż 18 punktów!

Szczegółowy regulamin znajdziecie tu.

 


   
Dodane przez Lyokoheros dnia grudzień 24 2016 00:10:18
Czytaj więcej ˇ 2 Komentarzy ˇ 54 Czytań Drukuj
Strona 1 z 18 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Cytat tygodnia
„Naukowo udowodniono, że jak się przytulimy będzie nam cieplej.”
~Herve Pichon

odcinek 45:
„Zimna Wojna”
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Miko Medi
25/02/2017 09:55
No niestety nie mam.

Ananasims
24/02/2017 23:57
u mnie w Görlitz w jednej ze starych wież są dwa czy trzy miecze dwuręczne. na ścianach wiszą

Lyokoheros
24/02/2017 23:28
A miecz jakiś masz? Albo materiały pirotechniczne?(I miejsce gdzie można coś bezpiecznie wysadzić)

Ananasims
24/02/2017 21:47
albo 3510, tylko bez baterii. ewentualnie weź pocztą przyślij, to namówię wiewiórka, by rozwalił ci ją jakąś swoją bronią.

Ananasims
24/02/2017 21:44
pożyczyć ci 3310?

Miko Medi
24/02/2017 21:13
Mam zniszczyć stary dysk twardy. Słucham propozycji aby było to jak najciekawsze. Niestety nie przedziurawię tego kałachem, bo nie mam kałacha i nie spalę miotaczem ognia, bo nie mam miotacza ognia.

Jeremie_96
24/02/2017 20:52
Dałoby radę może w temacie głównym o pojedynku ułożyć także jurorów alfabetycznie? smiley

Vicky
23/02/2017 15:51
Ja mogę polecić "Zaginioną" (nie film, tylko mini serial). Tylko, że trzeba odcinków szukać w sieci, bo w telewizji na razie nie leci.

Jeremie_96
22/02/2017 23:40
Powtórka teraz będzie w sobotę o 12:35, a zapewne po zakończeniu serii całość od początku będzie w TVP HD.

Pan Tadeusz
22/02/2017 23:39
http://shinden.pl/series/
16185-haikyuu Mocno polecam Haikyuu, jednak tobie może nie przypaść do gustu.


Vicky
22/02/2017 23:38
Może lecą jakieś powtórki? Ja też nie widziałam tego serialu.

Jeremie_96
22/02/2017 23:38
No to albo "firma Ahoj!", albo dobrodziejstwo w postaci dekodera z nagrywarką, jeśli masz takie cudo techniki.

Lyokoheros
22/02/2017 23:37
jestem.

Lyokoheros
22/02/2017 23:37
A... dość mało intuicyjne... nigdy bym nie zgadł, że mogą coś takiego oznaczać... no dobra, "clop" też nie jest intuicyjny, ale raczej z niczym innym się nie pomyli. A o 20.30 to ja na KSMie

Pan Tadeusz
22/02/2017 23:30
Smut/Lemon oznacza pracę(grafikę/opowiadanie
) o treści erotycznej W sensie, obu określeń można używać wymiennie, bez znaczenia czy to grafika, czy opowiadanie.


Jeremie_96
22/02/2017 23:30
To zapraszam w piątki o 20:30 do TVP1. Ewentualnie można skorzystać z usług firmy Ahoj! smiley

Lyokoheros
22/02/2017 23:29
znaczy, że uważam robienie z tego porno za w najmniejszym choćby stopniu akceptowalne. Co do "Wiktorii" powiem krótko - nie znam, to nie wypowiem się.

Lyokoheros
22/02/2017 23:28
...potrafiące bronić "clopów". A określenia smuty to chyba jeszcze w takim kontekście nie słyszałem. Bardziej mi się to kojarzy z wielką smutą w Rosji... No i Haikyuu nawet nie znam, co nie

Jeremie_96
22/02/2017 23:27
A "Wiktorię" sobie bardzo cenię, moim zdaniem to jeden z najlepszych seriali na świecie.

Pan Tadeusz
22/02/2017 23:26
Ja osobiście umierałem w środku, kiedy zobaczyłem smuty z SAO czy Haikyuu

Archiwum

Copyright © 2012
Powered by v6.01.6 © 2003-2005Leviathan by:
259151 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie