Kod Lyoko Powrót Xany - przygoda dopiero się zaczyna!
Nawigacja
Strona Główna
Minikonstyuscja KLPX, czyli regulamin strony
Kod Lyoko - Zjednoczenie
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga I: Reaktywacja
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga II: Zemsta
Artykuły
Forum
System Punktowy
Archiwum cytatów
Linki
Download
Galeria
Kontakt
Szukaj
Najczęściej Zadawane Pytania
Działalność KLPX
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga I: Reaktywacja
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga II: Zemsta
Kod Lyoko - Zjednoczenie
KLPX TV
Zlot dla Poznania
Ocenialnia blogów i opowiadań
Opowiadania i tłumaczenia
Kod Lyoko Powrót Feniksa - tłumaczenie
Opowiadanie "Ten dom Skrywał Tajemnicę"
Gra wyobraźni w systemie Lyoko
Konto na chomikuj
Konto na wrzucie
Wiadomości Kadic
Stare forum Powrotu Xany
Historia
Konkurs comiesięczny
Regulamin ogólny
Lista zwycięzców
Obecny konkurs(styczeń)
Obecny konkurs(luty)
Obecny konkurs(marzec)
Obecny konkurs(kwiecień)
Obecny konkurs(czerwiec)
Obecny konkurs(lipiec-sierpień)
Obecny konkurs(wrzesień)
Archiwum konkursów
Ankieta
Co sądzisz o tekstach petycji stworzonych na akcję "Kod Lyoko do TV"?

Są dobre

Są niezłe, ale przydałoby się kilka poprawek

Część ogólne jest dobra, ale części zindywidualizowane dla każdej stacji wymagają poprawek

Część ogólna wymaga poprawek, ale części zindywidualizowane dla każdej stacji są dobre

Wszystkie teksty są słabe, trzeba by je napisać od nowa

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 104
Najnowszy Użytkownik: Kamikdwa
Na Forum
Najnowsze Tematy
Dziennik zmian i ost...
Niekończąca się hist...
Wojownicy, poznajmy ...
Kod Lyoko do TV
Recenzje rewizyjne -...
Najciekawsze Tematy
Zgadnij kto to [307]
Niekończąca się h... [198]
X czy Y [141]
Piosenki! O Kodzi... [96]
Wieże w Lyoko [91]
Ostatnie Artykuły
Początek - rozdział 5
Czas Kartaginy - Roz...
Początek - rozdział 4
Czas Kartaginy - Roz...
Początek - rozdział 3
Prawa i dokumenty
Minikonstytucja KLPX, czyli regulamin strony
Manifest działalności KLPX
Skrócony regulamin strony
Regulamin konkursów comiesięcznych
System punktowy
Lista ostrzeżeń
 Witamy
Witaj na stronie fanowskiej kontynuacji wyśmienitej kreskówki - Kodu Lyoko - znanej pod nazwą "Kod Lyoko Powrót Xany". Strona powoli acz konsekwentnie rozwijana jest już od połowy 2012 roku. Na bieżąco pojawiają się na niej artykuły, recenzje a także opowiadania użytkowników i co najważniejsze - rozdziały "Powrotu Xany". Serdecznie zapraszam też na forum, które w te wakacje zaczęło tętnić życiem. Ponadto strona prowadzi także ocenialnie blogów i wiele innych projektów - w części zawieszonych z powodu braku osób do pomocy, a w części będących w przygotowaniu. Oczywiście przed rejestracją powinieneś się zapoznać z regulaminem strony - bo jego nieznajomość nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go!
Kolejny rozdział "Łowcy i Ofiary"

Opowiadania

Dziś opublikowany został kolejny rozdział "Łowcy i Ofiary", kryminalnego opowiadania Natki Nataly. Nosi on tytuł "Przeklęte klucze", sprawa morderstwa zaczyna się nieco wyjaśniać... a czytelnicy Areny wyczytają też coś o pewnej starej znajomej... generalneie rozdział ciekawy, jeden z lepszych jak dotąd w tym opowiadaniu. Rozdział znajdziecie tu.

Przy okazji postanowiłem, że o te około 12 godzin przyśpieszę publikację i już po północy(bo w sumie jest już poniedziałek) opublikuję kolejny rozdział "Czasu Kartaginy", tak więc już teraz możecie przeczytać rozdział, w którym wyjaśnione zostaną pewne zagadkowe sprawy związane z Albertem Curie... i jego prawdziwa tożsamość. Rozdział znajdziecie tu.


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 19 2016 01:03:36
Czytaj więcej ˇ 3 Komentarzy ˇ 40 Czytań Drukuj
Niespodzianka na wycieczce, czyli 5 rozdział Powrotu Xany

Kod Lyoko Powrót Xany

Dziś po ponad miesiącu mogę przedstawić wam kolejny rozdział Powrotu Xany. Jak wspominałem będzie on zupełnie inny niż wszystkie...

Xana rozpoczyna swój plan przejęcia kodów dostępu do systemów Smoczej Unii, tym razem uderzy w zupełnie inny sposób... a na jaw wyjdzie pewien mroczny sekret z przeszłości, co po części rozwikła zagadkę z tajemniczych akt Projektu Kartagina...

Wyjdą na jaw nowe fakty… no i wielbiciele wątku Yumi i Ulricha powinni być zadowoleni, bo będzie co nieco o tej parze;)

Zresztą sami się przekonajcie, znajdziecie go tutaj, a jego tytuł to "Wycieczka". I ponownie wyszedł na tyle długi, że nie zmieścił się w jenym artykule(ale za to jak ładnie się to niezmieszczenie dopasowało - akurat tuż po oddzielającej fragmenty gwiazdce ucięło!), ma on 20 stron A4 więc będzie nieco do czytania... następny pojawi się pewnie jeszcze we wrześniu, ale z powodu kampani(oby) wrześniowej(czyli poprawek) nie mogę tego zagwarantować. Choć po prawdzie mam nadzieję, że zdążę chociaż 7 rozdziałów do końca wakacji(tych studenckich) opublikować. No i napisać też we wrzesniu kolejny rozdział Mordercy i medium oraz dokończyć te aktualizację podstron... ech trochę do roboty będzie. 


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 15 2016 00:25:28
Czytaj więcej ˇ 4 Komentarzy ˇ 31 Czytań Drukuj
Operacja: Republikacja i kolejne spojrzenie na anioła

Opowiadania

Dziś(no miało być wczoraj, ale to pół godzinki spóźnienia chyba możecie mi wybaczyć) rozpoczął się kolejny projekt KLPX. Jest on związany z opowiadaniami, a nazwałem go "Operacja: Republikacja". Polega on na ponownej publikacji pewnych bardzo dobrych a już nigdzie niedostępnych opowiadań. Był możliwy dzięki temu, że swego czasu zachowałem sobie na komputerze kopię "Czasu Kartaginy", wyśmienitego opowiadania napisanego przez Konrado z forum.codelyoko.pl(miał jeszcze w nicku jakieś numerki, ale nie pamiętam ich... no opowiadanie przez jakiś czas było jeszcze dostępne w internecie na jakiejś jego stronie czy czymś tam, ale od dłuższego czasu i stamtąd znikło), a także udało mi się odzyskać trzy pierwsze rozdziały "Początku"(również znakomitego opowiadania, opowiadającego o początkach i buncie wirusa), a XANA odtworzył resztę. 

Opublikowane zostały już pierwsze rozdziały, kolejne będą pojawiać się od czwartku(za to w środę pojawi się najprawdopodobniej 5 rozdział Powrotu Xany) w rytmie: rozdział "Czasu Kartaginy" - dzień przerwy - rozdział "Początku" - dzień przerwy - rozdział "Czasu Kartaginy" - dzień przerwy - rozdział "Początku" - dzień przerwy... itd. 

Pierwszy rozdział "Czasu Kartaginy" znajdziecie tu, a "Początku" tu. Oczywiście obydwa opowiadania zyskały swoje podstrony. 

 

Z dniem dzisiejszym ocenialnia zostaje też rozszerzona o recencje rewizyjne, szczegóły pojawią się wkrótce(w przeciągu godziny) na podstronie ocenialni. Na stronie natomiast pojawiła się pierwsza taka recenzja, dotycząca bloga Ouvre Les Yeux Ange, który tym razem otrzymał ocenę "świetny", gratulacje dla autorki - DigitalGirl - która tak świetnie poprowadziła dalej tą historię. Recenzje znajdziecie tu


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 14 2016 00:32:24
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 5 Czytań Drukuj
14 numer już gotowy!

Wiadomości Kadic

Cóż przewidywałem późne popołudnie, wyszedł wczesny wieczór... chyba mój rekord w tym jak mało się pomyliłem. Trochę dlatego, że rozmawiałem z Jeremiem_96 na temat jednego artykułu, skutkiem czego przypomniało mi się o dodaniu do niego paru rzeczy(tudzież uzupełnienia informacji, których wcześniej nie miałem), których zapomniałem i potem się trochę numeracja stron posypała, co nieco wydłużyło pracę... 

W każdym razie numer już gotowy a w nim: streszczenie wydarzeń z polskiej i światowej sceny oraz samej działalności strony z okresu wakacji, zapowiedź projektu, który za chwilę wystartuje, recenzja 7 dni w Lyoko, recenzja rewizyjna Ouvre Les Yeux Ange, felieton o TeleToonie, 4 opowiadania(prolog "Kod Metro" oraz "Przyszłości i przeszłośc", a także pierwsze rozdziały "Początku" i "Czasu Kartaginy"), a nawet zapowiedź 5 rozdziału Powrotu Xany oraz jak zwykle nieco ciekawostek, kącik muzyczny, minigaleria, linkownia i ogłoszenia drobne.

Jeśli idzie o wspomnianą w gazetce operacje republikację, to wystartuje do jutra, najpóźniej jutro też pojawi się na stronie recenzja "Ouvre Les Yeux Ange"(z pełną punktacją) oraz aktualizacja podstrony ocenialni(uwzględnienie recenzji rewizyjnych). 

Jeśli zaś idzie o rozdział to pojawi się pewnie w środę lub czwartek. 

A samą gazetkę możecie pobrać tu.


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 12 2016 19:14:15
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 18 Czytań Drukuj
Bo przyjaciele nie zapominają o sobie - czyli 11 rozdział Powrotu Feniksa

Kod Lyoko Powrót Feniksa

Dziś mam przyjemność opublikować 11 rozdział tłumaczenia "Powrotu Feniksa", nosi on tytuł "Bo przyjaciele nie zapominają o sobie". Znajdziecie go tu, przetłumaczyła go dla was jak zawsze Ala Olesiak. 

A o jakichżto przyjaciół chodzi w tytule? Cóż tego to dowiecie się w samym rozdziale, choć zdradzę, że rzuci to nieco światła na pewną opisaną dawniej scenę... chyba z początku "Bezimiennego Miasta", ale nie jestem do końca pewien gdzie ona była. 

Dodam też, że prace nad 5 rozdziałem są w dość zaawansowanym stadium, prawdopodobnie dziś otrzymam uwagi od ostatniego z pomocników, prace nad 6 rozdziałem też postępują(mam już około 5 stron), do Wiadomości Kadic też już prawie wszystko gotowe, więc pewnie pojawią się jeszcze w tym tygodniu. A wraz z nimi pewna planowana już od jakiegoś czasu i omawiana na zlocie opowiadaniowa niespodzianka;)


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 08 2016 15:53:39
Czytaj więcej ˇ 1 Komentarzy ˇ 31 Czytań Drukuj
Nowy konkurs i punkty za konkursy

Konkurs comiesięczny

Zgodnie z zapowiedzią nowy konkurs będzie ściśle związany z systemem punktowym. Jest to konkurs na najaktywniejszy udział w nowym systemie. Co to oznacza? Oznacza to, że zwycięży w nim ten kto w tym miesiącu(licząc tylko punkty zdobyte za działania podejmowane w okresie 1-30 września - punkty za wcześniej rozstrzygnięte konkursy, założone tematy czy wkład jaki użytkownik miał w stronę się nie liczą, by dać wszystkim wyrównane szanse). Jego szczegółowy regulamin(rekordowo krótki) znajdziecie tu.

Zwycięzca otrzyma 10 punktów, a każdy inny kto weźmie udział w konkursie otrzyma dodatkowo 1 punkt(a przez wzięcie udziału rozumiem zapisanie się do stronnictwa). 

I zgodnie z obietnicą przedstawiam liczby punktów za poszczególne konkursy(włącznie z obecnym liczba punktów podana w formie [ilość dla zwycięzcy]/[ilość dla uczestnika]):

Z roku 2015
lipiec(najpopularnijeszy temat) 5/1
sierpień(grafika multiwersowa) 10/5
wrzesień(zaginiony odcinek) 12/9/6(praca zwyciśeka 12 punktów, praca opublikowana 9 punktów, a nieopublikowana 6 punktów)
październik(nawiązania KLPX) 7/2
listopad(kadry z KLPX) 12/6
grudzień(grafika świąteczn) 10/5

z roku 2016
styczeń(artykuły) 20 i 10/[liczba nadesłanych artykułów(ale nie więcej niż 10)] (w tym konkursie za najlepszy artykuł otrzymuje się 10 punktó ponadto jest jeszcze liczona druga kategoria - największa ilość artykułów i zwycięzca w niej otrzymuje aż 20 punktów(oczywiście możliwe jest zwyciężenie w obydwóch kategoriach!), natomiast pozostałe osoby otrzymują liczbę punktów zależną od ilości napisanych artykułów(niezależnie od ich typów, co ma jednak wpływ na uzyskanie pierwszego miejsca - szczegóły w regulaminie konkursu), włączając w to osobę, która napisała najlepszy artykuł) NIEROZSTRZYGNIĘTY!
luty(opowiadanie walentynkowe) 11/5 NIEROZSTRZYGNIĘTY!
marzec(humorystyczna grafika/mem/domotywator) 8/3 NIEROZSTRZYGNIĘTY!
kwiecień(gra Kod Lyokowa) 20/[uzyskana na zlocie ocena(zakres 0-10)] NIEROZSTRZYGNIĘTY!(uwaga ten konkurs rozstrzygany jest podczas zlotu)
maj(własna postać) 5/1
czerwiec(własny potwór) 5/1 NIEROZSTRZYGNIĘTY!
lipiec-sierpień(praca o tematyce wakacyjnej) 14/7 NIEROZSTRZYGNIĘTY!

Jak widzicie zaznaczyłem też które nie zostały jeszcze rozstrzygnięte, mam nadzieję, że fakt uzyskania dodatkowo pewnej liczby punktów zachęci was do aktywniejszego udziału w konkursach. A i jeden szczegół dotyczący sytuacji gdy w konkursie wysyła się artykuły/opowiadania - punkty za nie zystkuje się i tak punkty z konkursu są dodatkowe, nie zastęują normalnych punktów za artykuł/opowiadanie!

 

W związku z wprowadzeniem punktów za konkursy zostały zaktualizowane ich regulaminy oraz ogólny regulamin konkursów. Są to jednak zmiany praktycznie kosmetyczne - wpisanie faktu, że otrzymuje się punkty w tych konkursach, wraz z podaniem ich liczby(w regulaminach poszczególnych konkursów).


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 05 2016 22:54:12
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 8 Czytań Drukuj
Wprowadzanie systemu punktowego

Sprawy organizacyjne

Z dniem dzisiejszym w życie wchodzi na stronie system punktowy. Jego szczegółowy opis znajdziecie tu, w wypadku dalszych wątpliwości możecie zajrzeć do nowopowstałego NZP(czy jak to częściej jest nazywane FAQ), czyli "Najczęściej Zadawanych Pytań" - jest to podstrona zawierająca pytani i odpowiedzi dotyczące strony i różnych aspektów działalności KLPX(niestety na razie nie jest w pełni gotowa, brakuje jeszcze 6 rozdziałów dotyczących konkretnych aspektów działalnośći KLPX, pewne linki prowadzą też do podstron jeszcze niegotowych, ale w najbliższym czasie zostaną one ukończone, wszelkie zauważone błędy i ewentualne propozycje pytań proszę wysyłać mi przez wiadomość prywatną), którą znajdziecie tu.

W dodatku powstał też temat będący listą stronnictw, w którym będą podsumowywane ich wyniki. Odpowiednia ramka z wynikami stronnictw zostanie dodana po pierwszym miesiącu funkcjonowania systemu. Do stronnictw zapisuje się wysyłając mi prywatną wiadomość, można być w dowolnej ich liczbie(byle nie we wszystkich) i żadne nie wyklucza udziału w jakimkolwiek innym.

Najbliższy konkurs(wrześniowy) będzie dotyczył stronnictw i aktywnego udziału w nowych systemie, jego szczegołowy regulamin oraz liczba punktów za zorganizowane wcześniej konkursy pojawi się jutro. 

Zmianie też uległ punkt I.11 w regulaminie strony, jego obecne brzmienie jest następujące: "Ostrzeżenia nie wygasają z czasem lecz kumulują się, jednak dzięki systemowi punktowemu możliwe jest zmniejszenie skumulowanego poziomu ostrzeżeń. Opis systemu punktowego znajdziecie tu."


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 04 2016 23:58:19
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 12 Czytań Drukuj
Wojownicy Lyoko schodzą do podziemi... - pierwszy rozdział "Kod Metro" już na stronie!

Opowiadania

No dobra, tak właściwie to nie schodzą, bo w tym uniwersum już od dawana tam byli. Za to zaczną się poznawać - w końcu tytuł rozdziału to "Nowe znajomości" - będzie też nieco o Aelicie i jej ojcu, będą pierwsze wzmianki o pewnej tajemnicy... i będzie Jim;)
(aż zacząłem się zastanawiać czy w sumie nasz Jimbo też nie powinien dostać własnego oznaczenia...)

Rozdział napisał oczywiście Miko Medi, a znajdziecie go tutaj. Jako, że osobom niezaznajomionym z uniwersum metra orientowanie w tej wielkiej sieci stacji może sprawiać nieco kłopotów na podstronie opowiadania znajduje się link do mapy metra z pozaznaczoną przynależnością stacji(a trochę tego jest, bo w tamtym metrze mają naprawdę niemal wszystko jeśli idzie o różne ugrupowania i stronnictwa). 


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 04 2016 14:19:11
Czytaj więcej ˇ 2 Komentarzy ˇ 43 Czytań Drukuj
Most do Areny w Metrze... czyli 3 nowe rozdziały

Opowiadania

Dziś miałem przyjemność opublikować aż 3 nowe rozdziały, w tym jeden rozpoczynający całkiem nowe opowiadanie, a mianowicie zapowiadane już jakiś czas temu i omawiane na forum(w tym temacie) "Kod Metro", a konkretnie jego prolog. Przeczytacie go tu. Naturalnie opowiadanie to(będące drugim opowiadaniem multiwersowym w historii strony) otrzymało też już własną podstronę. Jego autorem jest inicjator dyskusji o połączeniu uniwersów Metro i Kod Lyoko, czyli Miko Medi.

Kolejnym z opowiadań jest kolejna runda Areny, napisana przez Pabla, w której tym razem zmierzą się ze sobą dwie dziewczyny: Kinga i Wolf(tak to też dziewczyna). Zapis ich walki przeczytacie tu. Dodam, że nie będzie on tak zupełnie jedynym wątkiem, bo w tej rundzie Pablo dołożył też nieco fabuły.

Ostatnie to 10 rozdział opowiadania Wojownika Xanadu, czyli "Drugiego Frontu", noszący tytuł "Most"(i stąd ten osobliwy tytuł newsa - w tych zbiorczych lubię łączyć tytuły tego co publikuję), znajdziecie go tu. Dodam też, że Wojownik Xanadu zrównał się właśnie liczbą rozdziałów ze swoim poprzednim - obecnie zawieszonym - dziełem, czyli "Jeremiem Belpois i Maszyną Różnicową"(pierwszym opowiadaniem multiwersowym na stronie).


   
Dodane przez Lyokoheros dnia sierpień 22 2016 21:46:23
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 26 Czytań Drukuj
Dalszy ciąg śledztwa Melanie - czyli rozdział 6 "Jaki ojciec taka córka"

Opowiadania

Dziś opublikowany został kolejny rozdział opowiadania Natki, czyli "Łowcy i Ofiary", noszący tytuł "Jaki ojciec taka córka". Znajdziecie go tutaj

A w rodziale Melanie dalej prowadzi swoje prywatne śledztwo, jednak okaże się, że nie wszystko pójdzie tak jak to sobie zaplanowała...

Jeśłi chodzi o inne opowiadania to kolejnego rozdziału "Drugiego Frontu" możecie spodziewać się w weekend, myślę też, że już niedługo dostanę do przejrzenia 11 rozdział Powrotu Feniksa. Na Powrót Xany niestety będziecie musieli jeszcze trochę zaczekać, podobnie na wiadomości Kadic. Ale od piątku wakacyjne prace na stronie ruszą pełną parą. 


   
Dodane przez Lyokoheros dnia sierpień 18 2016 01:44:02
Czytaj więcej ˇ 2 Komentarzy ˇ 44 Czytań Drukuj
Relacja ze zlotu

Zlot dla Poznania

Dziś zakończył się IV Zlot dla Poznania. Nie wszystko poszło w pełni zgodnie z planem, niemniej jednak mogę uznać go za całkiem udany...

[kliknij "czytaj więcej" by zobaczyć pełniejszą wersję relacji]


   
Dodane przez Lyokoheros dnia sierpień 13 2016 22:05:43
Czytaj więcej ˇ 3 Komentarzy ˇ 98 Czytań Drukuj
Strona 1 z 16 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Cytat tygodnia
„No i jak w takich warunkach mamy ratować świat?”
~Ulrich Stern
odcinek 41
„Ultimatun”
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

WojownikXanadu
30/09/2016 01:19
Wysłałem ten rozdział, następny chyba pójdzie po krótszej przerwie smiley

Jeremie_96
30/09/2016 00:06
W czerwcu... można i tak. Choć chyba wtedy frekwencja jest mizerna.

Lyokoheros
29/09/2016 23:38
czasu je zgłosi w odpowiednim temacie.

Lyokoheros
29/09/2016 23:21
Wybieraniu w czerwcu jest powiedziałbym dziwniejsze niż pod koniec września. Aha i jednak ostateczna data wstawienia tych petycji to będzie ta sobota, więc jak ktoś ma jakieś uwagi to niech do tego cz

Natka Nataly
29/09/2016 23:04
Miałam takie coś w podstawówce, ale się nie sprawdziło.

Miko Medi
29/09/2016 23:00
U nas samorząd szkolny wybiera się na początku czerwca...

Natka Nataly
29/09/2016 22:53
Szkolny? Nie sądzę...

Miko Medi
29/09/2016 22:04
Wybieraliście samorząd dopiero 29 września? Trochę późno...

Natka Nataly
29/09/2016 21:27
Nie zawsze, bo są tacy, co nie pozwalają.

Lyokoheros
29/09/2016 21:20
Akurat na siłowni to się da jednocześnie ćwiczyć i słuchać radia...

Natka Nataly
29/09/2016 20:52
Na wf-ie to się ćwiczy, mój drogi smiley Chociaż ja nie lepsza, ale ja dzisiaj byłam szefową do komisji głosowania na Samorząd smiley

WojownikXanadu
29/09/2016 20:41
Nie ma to jak słuchać Radia Maryja na w-fie... smiley Szczególnie jak niewiele stacji odbiera radio na siłowni i syczy za każdym razem, jak się podchodzi z zamiarem przełączenia....

WojownikXanadu
29/09/2016 20:27
Drobny poślizg, pójdzie w nocy, ale nie we wczorajszej, tylko w dzisiejszej smiley

Lyokoheros
29/09/2016 18:40
No pewności to nie ma, bo jeszcze nie dostałem rozdziału.

Natka Nataly
29/09/2016 17:24
Czyli dzisiaj będzie Drugi Front? Super

WojownikXanadu
28/09/2016 23:54
Może... w każdym razie jeszcze tylko coś sprawdzę i wysyłam...

Lyokoheros
28/09/2016 23:11
Może podświadomie chciałeś nadrobić to jak raz nie napisałeś o tym, że ktoś się zdewirtualizowałsmiley

WojownikXanadu
28/09/2016 22:36
2 strony mi zostały do poprawienia, później tylko sprawdzić dwie rzeczy, bo mam wrażenie że dwa razy się ktoś zdewirtualizował, ale ciii... może się mylę smiley

WojownikXanadu
28/09/2016 22:12
A ja dziś w nocy wyślę rozdział Drugiego Frontu.

Lyokoheros
28/09/2016 00:06
Niestety z powodów problemów z prądem trochę opóźni się publikacja kolejnego rozdziału "Czasu Kartaginy"(muszę go jeszcze przejrzeć).

Archiwum

Copyright © 2012
Powered by v6.01.6 © 2003-2005Leviathan by:
217215 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie