Kod Lyoko Powrót Xany - przygoda dopiero się zaczyna!
Nawigacja
Strona Główna
Minikonstyuscja KLPX, czyli regulamin strony
Projekty KLPX
Kod Lyoko - Zjednoczenie
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga I: Reaktywacja
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga II: Zemsta
Artykuły
Forum
Archiwum cytatów
Linki
Download
Galeria
Kontakt
Szukaj
Najczęściej Zadawane Pytania
Kategoria: Teorie
Działalność KLPX
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga I: Reaktywacja
Kod Lyoko Powrót Xany - Księga II: Zemsta
Lyokopedia
Kod Lyoko - Zjednoczenie
KLPX TV
Zlot dla Poznania
Ocenialnia blogów i opowiadań
Opowiadania i tłumaczenia
Kod Lyoko Powrót Feniksa - tłumaczenie
Opowiadanie "Ten dom Skrywał Tajemnicę"
Gra wyobraźni w systemie Lyoko
Konto na chomikuj
Konto na wrzucie
Wiadomości Kadic
Stare forum Powrotu Xany
Historia
Konkurs comiesięczny
Regulamin ogólny
Lista zwycięzców
Obecny konkurs(styczeń)
Obecny konkurs(luty)
Obecny konkurs(marzec)
Obecny konkurs(kwiecień)
Obecny konkurs(czerwiec)
Obecny konkurs(lipiec-sierpień)
Obecny konkurs(październik)
Archiwum konkursów
Ankieta
Jak oceniasz nowy system punktowy?

Jest świetny!

Jest niezły, ale przydałyby się pewne poprawki

Jest niezły, ale stronnictwa trzeba by inaczej zorganizować

Nie mam zdania

Niezbyt mi się podoba

Kompletnie mi się nie podoba, cały pomysł trzeba by przerobić by to miało ręce i nogi

Sam pomysł jest głupi

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
System punktowy
Zasady
Członkowie i wyniki stronnictw
Najlepsze stronnictwo września:
Xana
(100 punktów)

Najlepszy użytkownik września:
XANA
(106 punktów)
należący do stronnictw:
Xana, William
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 106
Najnowszy Użytkownik: Ray Firewood
Na Forum
Najnowsze Tematy
Dziennik zmian i ost...
Kod Lyoko do TV
Szablony w HTMLu
System punktowy - op...
Oceń avatar osoby po...
Najciekawsze Tematy
Zgadnij kto to [307]
Niekończąca się h... [198]
X czy Y [141]
Piosenki! O Kodzi... [96]
Wieże w Lyoko [91]
Ostatnie Artykuły
Początek - rozdział 8
Początek - rozdział 7
Czas Kartaginy - Roz...
Czas Kartaginy - Roz...
Początek - rozdział 6
Prawa i dokumenty
Minikonstytucja KLPX, czyli regulamin strony
Manifest działalności KLPX
Skrócony regulamin strony
Regulamin konkursów comiesięcznych
System punktowy
Lista ostrzeżeń
 Witamy
Witaj na stronie fanowskiej kontynuacji wyśmienitej kreskówki - Kodu Lyoko - znanej pod nazwą "Kod Lyoko Powrót Xany". Strona powoli acz konsekwentnie rozwijana jest już od połowy 2012 roku. Na bieżąco pojawiają się na niej artykuły, recenzje a także opowiadania użytkowników i co najważniejsze - rozdziały "Powrotu Xany". Serdecznie zapraszam też na forum, które w te wakacje zaczęło tętnić życiem. Ponadto strona prowadzi także ocenialnie blogów i wiele innych projektów - w części zawieszonych z powodu braku osób do pomocy, a w części będących w przygotowaniu. Oczywiście przed rejestracją powinieneś się zapoznać z regulaminem strony - bo jego nieznajomość nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go!
Koniec początku

Opowiadania

Dziś opublikowany zostały ostatnie rozdziały opowiadania "Początek", w piątek zaś dokończone zostało drugie opowiadanie przywracane w ramach Operacji Republikacji, czyli "Czas Kartaginy". Mam nadzieję, że obydwa te opowiadania wam się podobały, a jeśli macie gdzieć zarchiwizowane jakieś stare opowiadania, których nie można już znaleźć w internecie to chętnie je również włączę do tego projektu.

Dodam też, że niestety, ale w najbliższym czasie nie pojawi się wiele nowego na stronie. Po prostu raczej nie będę miał czasu... za to mam nadzieję, że wy znajdziecie czas by ocenić nową wersję tekstu petycji w ramach akcji "Kod Lyoko do TV".


   
Dodane przez Lyokoheros dnia październik 10 2016 00:33:33
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 11 Czytań Drukuj
Otwarcie Lyokopedii i podsumowanie wakacji

Sprawy organizacyjne

Dziś kończą się wakacje, od jutra zaczynają się zajęcia na uczelni, nadszedł więc czas na krótkie podsumowanie tego co się w te wakacja wydarzyło na stronie. 

Najpierw jednak chciałbym ogłosić dodanie pewnej podstrony(choć sama aktualizacja podstron nie jest jeszcze skończona) oraz rozpoczęcie całkiem nowego projektu jakim jest "Lyokopedia". 

Lyokopedia to projekt, który ma stać się największą bazą danych o serialu oraz wszystkich jego utworach pochodnych. Wielką internetową encyklopedią o Kod Lyoko. Na razie nie ma jeszcze wielu artykułów, właściwie wiele szczegółów technicznych jest jeszcze do zrobienia, na razie gotowa jest sama strona główna(znajdziecie ją tu), ale już możecie zacząć wysyłać artykuły do tego projektu(to też światna okazja by zdobyć dużo punktów, szczególnie, że wciąż trwa konkurs artykułowy, więc jak ktoś się postara to może się naprawdę solidnie obłowić). Punkty przysługują także za nadsyłanie poprawek do artykułów i ich rozbudowywanie. 

W tym temacie znajdziecie też listę proponowanych tematów artykułów oraz będziecie mogli sami jakieś zaproponować czy też po prostu wyrazić swoją opinię o projekcie.

Natomiast tą nową podstroną jest podstrona poświęcona projektom KLPX. Znajduje się na niej opis praktycznie każdego projektu KLPX wraz z opisem tego jak dany projekt można wesprzeć. Znajdziecie ją tu.

 

A teraz przechodząc już do podsumowania... cóż w te wakacje działalność KLPX była bez porównania mniej owocna. W dużej mierze przyczynił się do tego fakt, że miałem poprawki z paru przedmiotów, przez co nie mogłem poświęcić na stronę tyle czasu ile chciałem. 

Jednak parę rzeczy udało się zrobić - w czerwcu nastąpiła reaktywacja Wiadomości Kadic, w ciągu wakacji udało mi się nawet wydać aż dwa numery, w dodatku w całkiem nowej formule, kładącej teraz znacznie większy nacisk na dzieła fanowskie niż na informacje z polskiej i światowej sceny Kod Lyoko choć i tego nie zabrakło. Były opowiadania(a konkretnie ich pierwsze rozdziały, co jest tu podstawową zasadą - zawsze są to pierwsze rozdziały, tak by gazetka mogła stać się źródłem poznawania nowych opowiadań), były recenzje i felietony, część nawet pojawiła się już na stronie(a felieton z najnowszego numeru też wkrótce zostanie dodany na stronę). 

Oczywiśćie były też nowe rozdziały opowiadań: rozdziały 10-11 "Powrotu Feniksa", 7-11 "Drugiego Frontu", 5-7 "Łowcy i Ofiary" oraz kolejna runda "Areny".  I naturalnie były też nowe rozdziały Powrotu Xany, choć niestety tylko 2(4 i 5). 

Pojawiło się też całkiem nowe opowiadanie, a mianowicie "Kod Metro", które jak dotąd doczekało się prologu i pierwszego rozdziału, a będące połączeniem Kod Lyoko z uniwersum wykreowanym w serii "Metro". W dodatku rozpoczęła się rónież "Operacja: Republikacja" w ramach której rozpoczeło się ponowne publikowanie dwóch starych dobrych opowiadań, które jakiś czas temu zaginęły w odmętach Cyfrowego Morza. Są to "Początek" i "Czas Kartaginy". Jak dotąd na stronie opublikowano po 6 pierwszych rozdziałów każdego, w każdym z nich zostały jeszcze 2 i już niedługo i one się pojawią. 

Został też rozszerzony system oznaczeń(m. in. dodane oznaczenia gatunku i rzadko pojawiających się postaci, ale pojawiło się taż kilka nowych w kategorii ogólnej). 

Pewnej aktualizacji doczekała się również ocenialnia, do której wprowadziłem recenzje rewizyjne, pierwszym blogiem, który otrzymał taką recenzję był blog "Ouvre les Yeux Ange", pojawiła się ona w 14 numerze Wiadomości Kadic, a później także na stronie. 

Naturalnie też w te wakacje jak co roku odbył się "Zlot dla Poznania", który mimo frekwencji niższej niż poczatkowo przewidywana wyszedł całkiem dobrze. 

Został też wprowadzony system punktowy, który ma motywować użytkowników do większej aktywności poprzez wprowadzanie pewnej rywalizacji(stronnictwa) oraz możłiwości obniżenia poziomu skumulowanych ostrzeżeń. Sam system jest jak dotąd dość pozytywnie oceniany przez użytkownikó: 4 z 5, którzy zagłosowali wyraża się o nim pozytywnie, choć jedna osoba zaznacza, że potrzebuje on pewnych poprawek. Choć co dziwne do stronnictw zgłosiły się tylko 4 osoby...

No i nie można zapomnieć o ożywieniu w ramach projektu "Kod Lyoko do TV", obecnie dopracowywany jest tekst petycji o emisję w ogólnodostępnych stacjach telewizyjnych. 

Rozpoczęła się też wielka aktualizacja podstron, w ramach której powstała(jedynie częściowo gotowa) podstrona pytań i odpowiedzi o stronie, a także strona projektów KLPX i rozpoczęty został projekt "Lyokopedia".

Nie jest to może taki strasznie zły wynik, ale bez wątpienia mogło też być o wiele lepiej. W przyszłym roku postaram się niedopuścić by znowu poprawki przeszkodziły mi w porządnym zajęciu się stroną. 


   
Dodane przez Lyokoheros dnia październik 03 2016 23:51:52
Czytaj więcej ˇ 5 Komentarzy ˇ 56 Czytań Drukuj
Październikowy konkurs

Konkurs comiesięczny

Z początku nie miałem za bardzo pomysłu na kolejny konkurs, ale pewien znajomy podrzucił mi pomysł, który w kontekście wrześniowych wyników w rywalizacji w ramach systemu punktowego pasuje idealnie... czyli konkurs na opowiadanie pisane z perspektywy Xany. 

Ta tematyka stanowi główne i jedyne  kryterium. Liczy się przede wszystkim oddanie sposoby myżlenia Xany i wgłębienie się w jego psychikę(na tyle, na ile możemy mówić o psychice programu SI). 

W tym konkursie mozna zdobyć 15 punktów za zwycięstwo, ale wszystkie najlepsze prace(czyli te, które zostaną opublikowane na stronie) zostaną nagrodzone 10 punktami. Pozostali uczestnicy otrzymają 6 punktów. Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdziecie tu.


   
Dodane przez Lyokoheros dnia październik 02 2016 23:56:52
Czytaj więcej ˇ 4 Komentarzy ˇ 45 Czytań Drukuj
Tajemniczy Reginelli - czyli kolejny rozdział Drugiego Frontu

Opowiadania

Dziś na stronie pojawił się kolejny(11) rozdział "Drugiego Frontu", pt "Reginelli". 

Kim jest Reginelli? Cóż tego dowiecie się już w rozdziale. Poznacie też nieco więcej faktów i teorii dotyczących jego i Arsene oraz pomieszczeń spod szkoły. 

Sam rozdział znajdziecie tu.

 

Przy okazji dodam, że opublikowany został już 6 rozdział "Czasu Kartaginy", zostały już tylko dwa rozdziały, a zakończenie tego... cóż jeśli nie czytaliście tego opowiadania wcześniej może okazać się dość szokujące. I zgodnie z prośbami może nieco zagęszczę publikację "Czasu Kartaginy" i "Początku", ale to nie pewnego. Jednak i tak nie bardziej niż do jednego rozdziału dziennie.

Zakończył się też wrześniowy konkurs, październikowy poznacie już wkrótce, jeszcze w tą niedzielę(czyli właściwie dzisiaj). Aktywność w korzystaniu z systemu punktowego była znacznie mniejsza niż się spodziewałem, niemniej jednak parę osób stanęło w szrnaki konkurując o zdobycie największej ilości punktów we wrześniu. I w walce tej zwyciężył Xana zdobywając 26 punktów. Uzyskał on też najwyższy wynik ze wszystkich biorących udział użytkowników, a zwycięskim stronnictwem okazało się stronnictwo "Xana". Więc Wojowniwy Lyoko, do roboty, chcecie dać się pokonać programowi?;)


   
Dodane przez Lyokoheros dnia październik 02 2016 02:17:49
Czytaj więcej ˇ 3 Komentarzy ˇ 36 Czytań Drukuj
Kolejny rozdział "Łowcy i Ofiary"

Opowiadania

Dziś opublikowany został kolejny rozdział "Łowcy i Ofiary", kryminalnego opowiadania Natki Nataly. Nosi on tytuł "Przeklęte klucze", sprawa morderstwa zaczyna się nieco wyjaśniać... a czytelnicy Areny wyczytają też coś o pewnej starej znajomej... generalneie rozdział ciekawy, jeden z lepszych jak dotąd w tym opowiadaniu. Rozdział znajdziecie tu.

Przy okazji postanowiłem, że o te około 12 godzin przyśpieszę publikację i już po północy(bo w sumie jest już poniedziałek) opublikuję kolejny rozdział "Czasu Kartaginy", tak więc już teraz możecie przeczytać rozdział, w którym wyjaśnione zostaną pewne zagadkowe sprawy związane z Albertem Curie... i jego prawdziwa tożsamość. Rozdział znajdziecie tu.


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 19 2016 01:03:36
Czytaj więcej ˇ 3 Komentarzy ˇ 50 Czytań Drukuj
Niespodzianka na wycieczce, czyli 5 rozdział Powrotu Xany

Kod Lyoko Powrót Xany

Dziś po ponad miesiącu mogę przedstawić wam kolejny rozdział Powrotu Xany. Jak wspominałem będzie on zupełnie inny niż wszystkie...

Xana rozpoczyna swój plan przejęcia kodów dostępu do systemów Smoczej Unii, tym razem uderzy w zupełnie inny sposób... a na jaw wyjdzie pewien mroczny sekret z przeszłości, co po części rozwikła zagadkę z tajemniczych akt Projektu Kartagina...

Wyjdą na jaw nowe fakty… no i wielbiciele wątku Yumi i Ulricha powinni być zadowoleni, bo będzie co nieco o tej parze;)

Zresztą sami się przekonajcie, znajdziecie go tutaj, a jego tytuł to "Wycieczka". I ponownie wyszedł na tyle długi, że nie zmieścił się w jenym artykule(ale za to jak ładnie się to niezmieszczenie dopasowało - akurat tuż po oddzielającej fragmenty gwiazdce ucięło!), ma on 20 stron A4 więc będzie nieco do czytania... następny pojawi się pewnie jeszcze we wrześniu, ale z powodu kampani(oby) wrześniowej(czyli poprawek) nie mogę tego zagwarantować. Choć po prawdzie mam nadzieję, że zdążę chociaż 7 rozdziałów do końca wakacji(tych studenckich) opublikować. No i napisać też we wrzesniu kolejny rozdział Mordercy i medium oraz dokończyć te aktualizację podstron... ech trochę do roboty będzie. 


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 15 2016 00:25:28
Czytaj więcej ˇ 4 Komentarzy ˇ 36 Czytań Drukuj
Operacja: Republikacja i kolejne spojrzenie na anioła

Opowiadania

Dziś(no miało być wczoraj, ale to pół godzinki spóźnienia chyba możecie mi wybaczyć) rozpoczął się kolejny projekt KLPX. Jest on związany z opowiadaniami, a nazwałem go "Operacja: Republikacja". Polega on na ponownej publikacji pewnych bardzo dobrych a już nigdzie niedostępnych opowiadań. Był możliwy dzięki temu, że swego czasu zachowałem sobie na komputerze kopię "Czasu Kartaginy", wyśmienitego opowiadania napisanego przez Konrado z forum.codelyoko.pl(miał jeszcze w nicku jakieś numerki, ale nie pamiętam ich... no opowiadanie przez jakiś czas było jeszcze dostępne w internecie na jakiejś jego stronie czy czymś tam, ale od dłuższego czasu i stamtąd znikło), a także udało mi się odzyskać trzy pierwsze rozdziały "Początku"(również znakomitego opowiadania, opowiadającego o początkach i buncie wirusa), a XANA odtworzył resztę. 

Opublikowane zostały już pierwsze rozdziały, kolejne będą pojawiać się od czwartku(za to w środę pojawi się najprawdopodobniej 5 rozdział Powrotu Xany) w rytmie: rozdział "Czasu Kartaginy" - dzień przerwy - rozdział "Początku" - dzień przerwy - rozdział "Czasu Kartaginy" - dzień przerwy - rozdział "Początku" - dzień przerwy... itd. 

Pierwszy rozdział "Czasu Kartaginy" znajdziecie tu, a "Początku" tu. Oczywiście obydwa opowiadania zyskały swoje podstrony. 

 

Z dniem dzisiejszym ocenialnia zostaje też rozszerzona o recencje rewizyjne, szczegóły pojawią się wkrótce(w przeciągu godziny) na podstronie ocenialni. Na stronie natomiast pojawiła się pierwsza taka recenzja, dotycząca bloga Ouvre Les Yeux Ange, który tym razem otrzymał ocenę "świetny", gratulacje dla autorki - DigitalGirl - która tak świetnie poprowadziła dalej tą historię. Recenzje znajdziecie tu


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 14 2016 00:32:24
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 9 Czytań Drukuj
14 numer już gotowy!

Wiadomości Kadic

Cóż przewidywałem późne popołudnie, wyszedł wczesny wieczór... chyba mój rekord w tym jak mało się pomyliłem. Trochę dlatego, że rozmawiałem z Jeremiem_96 na temat jednego artykułu, skutkiem czego przypomniało mi się o dodaniu do niego paru rzeczy(tudzież uzupełnienia informacji, których wcześniej nie miałem), których zapomniałem i potem się trochę numeracja stron posypała, co nieco wydłużyło pracę... 

W każdym razie numer już gotowy a w nim: streszczenie wydarzeń z polskiej i światowej sceny oraz samej działalności strony z okresu wakacji, zapowiedź projektu, który za chwilę wystartuje, recenzja 7 dni w Lyoko, recenzja rewizyjna Ouvre Les Yeux Ange, felieton o TeleToonie, 4 opowiadania(prolog "Kod Metro" oraz "Przyszłości i przeszłośc", a także pierwsze rozdziały "Początku" i "Czasu Kartaginy"), a nawet zapowiedź 5 rozdziału Powrotu Xany oraz jak zwykle nieco ciekawostek, kącik muzyczny, minigaleria, linkownia i ogłoszenia drobne.

Jeśli idzie o wspomnianą w gazetce operacje republikację, to wystartuje do jutra, najpóźniej jutro też pojawi się na stronie recenzja "Ouvre Les Yeux Ange"(z pełną punktacją) oraz aktualizacja podstrony ocenialni(uwzględnienie recenzji rewizyjnych). 

Jeśli zaś idzie o rozdział to pojawi się pewnie w środę lub czwartek. 

A samą gazetkę możecie pobrać tu.


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 12 2016 19:14:15
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 22 Czytań Drukuj
Bo przyjaciele nie zapominają o sobie - czyli 11 rozdział Powrotu Feniksa

Kod Lyoko Powrót Feniksa

Dziś mam przyjemność opublikować 11 rozdział tłumaczenia "Powrotu Feniksa", nosi on tytuł "Bo przyjaciele nie zapominają o sobie". Znajdziecie go tu, przetłumaczyła go dla was jak zawsze Ala Olesiak. 

A o jakichżto przyjaciół chodzi w tytule? Cóż tego to dowiecie się w samym rozdziale, choć zdradzę, że rzuci to nieco światła na pewną opisaną dawniej scenę... chyba z początku "Bezimiennego Miasta", ale nie jestem do końca pewien gdzie ona była. 

Dodam też, że prace nad 5 rozdziałem są w dość zaawansowanym stadium, prawdopodobnie dziś otrzymam uwagi od ostatniego z pomocników, prace nad 6 rozdziałem też postępują(mam już około 5 stron), do Wiadomości Kadic też już prawie wszystko gotowe, więc pewnie pojawią się jeszcze w tym tygodniu. A wraz z nimi pewna planowana już od jakiegoś czasu i omawiana na zlocie opowiadaniowa niespodzianka;)


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 08 2016 15:53:39
Czytaj więcej ˇ 1 Komentarzy ˇ 35 Czytań Drukuj
Nowy konkurs i punkty za konkursy

Konkurs comiesięczny

Zgodnie z zapowiedzią nowy konkurs będzie ściśle związany z systemem punktowym. Jest to konkurs na najaktywniejszy udział w nowym systemie. Co to oznacza? Oznacza to, że zwycięży w nim ten kto w tym miesiącu(licząc tylko punkty zdobyte za działania podejmowane w okresie 1-30 września - punkty za wcześniej rozstrzygnięte konkursy, założone tematy czy wkład jaki użytkownik miał w stronę się nie liczą, by dać wszystkim wyrównane szanse). Jego szczegółowy regulamin(rekordowo krótki) znajdziecie tu.

Zwycięzca otrzyma 10 punktów, a każdy inny kto weźmie udział w konkursie otrzyma dodatkowo 1 punkt(a przez wzięcie udziału rozumiem zapisanie się do stronnictwa). 

I zgodnie z obietnicą przedstawiam liczby punktów za poszczególne konkursy(włącznie z obecnym liczba punktów podana w formie [ilość dla zwycięzcy]/[ilość dla uczestnika]):

Z roku 2015
lipiec(najpopularnijeszy temat) 5/1
sierpień(grafika multiwersowa) 10/5
wrzesień(zaginiony odcinek) 12/9/6(praca zwyciśeka 12 punktów, praca opublikowana 9 punktów, a nieopublikowana 6 punktów)
październik(nawiązania KLPX) 7/2
listopad(kadry z KLPX) 12/6
grudzień(grafika świąteczn) 10/5

z roku 2016
styczeń(artykuły) 20 i 10/[liczba nadesłanych artykułów(ale nie więcej niż 10)] (w tym konkursie za najlepszy artykuł otrzymuje się 10 punktó ponadto jest jeszcze liczona druga kategoria - największa ilość artykułów i zwycięzca w niej otrzymuje aż 20 punktów(oczywiście możliwe jest zwyciężenie w obydwóch kategoriach!), natomiast pozostałe osoby otrzymują liczbę punktów zależną od ilości napisanych artykułów(niezależnie od ich typów, co ma jednak wpływ na uzyskanie pierwszego miejsca - szczegóły w regulaminie konkursu), włączając w to osobę, która napisała najlepszy artykuł) NIEROZSTRZYGNIĘTY!
luty(opowiadanie walentynkowe) 11/5 NIEROZSTRZYGNIĘTY!
marzec(humorystyczna grafika/mem/domotywator) 8/3 NIEROZSTRZYGNIĘTY!
kwiecień(gra Kod Lyokowa) 20/[uzyskana na zlocie ocena(zakres 0-10)] NIEROZSTRZYGNIĘTY!(uwaga ten konkurs rozstrzygany jest podczas zlotu)
maj(własna postać) 5/1
czerwiec(własny potwór) 5/1 NIEROZSTRZYGNIĘTY!
lipiec-sierpień(praca o tematyce wakacyjnej) 14/7 NIEROZSTRZYGNIĘTY!

Jak widzicie zaznaczyłem też które nie zostały jeszcze rozstrzygnięte, mam nadzieję, że fakt uzyskania dodatkowo pewnej liczby punktów zachęci was do aktywniejszego udziału w konkursach. A i jeden szczegół dotyczący sytuacji gdy w konkursie wysyła się artykuły/opowiadania - punkty za nie zystkuje się i tak punkty z konkursu są dodatkowe, nie zastęują normalnych punktów za artykuł/opowiadanie!

 

W związku z wprowadzeniem punktów za konkursy zostały zaktualizowane ich regulaminy oraz ogólny regulamin konkursów. Są to jednak zmiany praktycznie kosmetyczne - wpisanie faktu, że otrzymuje się punkty w tych konkursach, wraz z podaniem ich liczby(w regulaminach poszczególnych konkursów).


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 05 2016 22:54:12
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 14 Czytań Drukuj
Wprowadzanie systemu punktowego

Sprawy organizacyjne

Z dniem dzisiejszym w życie wchodzi na stronie system punktowy. Jego szczegółowy opis znajdziecie tu, w wypadku dalszych wątpliwości możecie zajrzeć do nowopowstałego NZP(czy jak to częściej jest nazywane FAQ), czyli "Najczęściej Zadawanych Pytań" - jest to podstrona zawierająca pytani i odpowiedzi dotyczące strony i różnych aspektów działalności KLPX(niestety na razie nie jest w pełni gotowa, brakuje jeszcze 6 rozdziałów dotyczących konkretnych aspektów działalnośći KLPX, pewne linki prowadzą też do podstron jeszcze niegotowych, ale w najbliższym czasie zostaną one ukończone, wszelkie zauważone błędy i ewentualne propozycje pytań proszę wysyłać mi przez wiadomość prywatną), którą znajdziecie tu.

W dodatku powstał też temat będący listą stronnictw, w którym będą podsumowywane ich wyniki. Odpowiednia ramka z wynikami stronnictw zostanie dodana po pierwszym miesiącu funkcjonowania systemu. Do stronnictw zapisuje się wysyłając mi prywatną wiadomość, można być w dowolnej ich liczbie(byle nie we wszystkich) i żadne nie wyklucza udziału w jakimkolwiek innym.

Najbliższy konkurs(wrześniowy) będzie dotyczył stronnictw i aktywnego udziału w nowych systemie, jego szczegołowy regulamin oraz liczba punktów za zorganizowane wcześniej konkursy pojawi się jutro. 

Zmianie też uległ punkt I.11 w regulaminie strony, jego obecne brzmienie jest następujące: "Ostrzeżenia nie wygasają z czasem lecz kumulują się, jednak dzięki systemowi punktowemu możliwe jest zmniejszenie skumulowanego poziomu ostrzeżeń. Opis systemu punktowego znajdziecie tu."


   
Dodane przez Lyokoheros dnia wrzesień 04 2016 23:58:19
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 15 Czytań Drukuj
Strona 1 z 16 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Cytat tygodnia
„Może i opętał cię Xana, ale w Lyoko jesteś nowicjuszem!”
~Yumi Ishiyama
odcinek 68
„Młode Talenty”
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Jeremie_96
25/10/2016 22:31
Jedno, co mogę powiedzieć z pewnością, to to, że będzie to bestseller miesiąca, jeśli nie roku. Tłumy w księgarniach w noc premiery mówią same za siebie.

Jeremie_96
25/10/2016 22:20
Czytałem opinie na temat tej 8 części, i to jest dość wyrównane, bo jedni twierdzą, że to dalej praktycznie ten sam Potter, a inni, że to tylko produkt dla kasy.

Ananasims
25/10/2016 21:39
Owszem, to dramat... I wiem, że jak go przeczytam to zepsuje się mój pełny discorda fanfik o H P

Lyokoheros
25/10/2016 14:48
Ja też nie. Zdecydowanie wolałbym zamiast tego kupić inną książką fantasy(szczególnie, że to z tego co wiem dramat, a nie powieść jest)... albo może i jakiś z komiksów z MLP...

Ananasims
25/10/2016 07:26
A ja nie mam nowej książki(?) i nie zamierzam

Jeremie_96
25/10/2016 01:05
Co do nowego Pottera, to zastanawiam się nad kupnem, ale chyba to zrobię.

Miko Medi
24/10/2016 23:13
Wiem, po prostu zastanawiałem się jaki(w miarę sensowny) wyraz można z tego zrobić.

Pablo Sagitario
24/10/2016 22:53
"Poli szynszyla"-padlem czytajac to XD

Lyokoheros
24/10/2016 22:14
To miało być przerobienie wyrażenia "tajemnica Poliszynela". Dość denne zresztą. A cytat już poprawiam.

Miko Medi
24/10/2016 21:59
Może zapomniał "s" i miało być "polis"? Choć do by nie miało sensu ("polis" to miasto-państwo greckie).

Miko Medi
24/10/2016 21:57
Błąd w cytacie: "niwicjuszem".

Lyokoheros
24/10/2016 21:53
No nie do końca, bo poli samo nie występujęsmiley

WojownikXanadu
24/10/2016 21:21
Miko Medi, ty spryciarzu, rozwiązałeś tajemnicę poli szynszyla. A ja za 3 dychy dostałem jeszcze proroka codziennego, dwa tatuaże, kupon zniżkowy i zakładkę smiley Tak, Lyokoherosie, są takie słowa smiley

Natka Nataly
24/10/2016 21:07
Ja to bym chciała już mieć, kasa się nie zgadza. smiley

Miko Medi
24/10/2016 20:55
Ty.

WojownikXanadu
24/10/2016 20:48
Powiedziałbym coś, ale Lyokoheros mnie ubiegł... Kto ma nowego Pottera? smiley

Miko Medi
24/10/2016 20:39
I mam takie samo podejście do życia smiley

Lyokoheros
24/10/2016 20:14
Tylko, że Ty masz tak samo na imię...

Miko Medi
24/10/2016 20:02
Imię Mikołaj z języka greckiego oznacza "Zwycięstwo ludu". Myślę, że to wyjaśnia podejście do życia WojownikaXanadu. Po prostu nie musi mieć argumentów, lud i tak go poprze smiley

Lyokoheros
24/10/2016 19:45
Ale tylko na to, że się nie ma racjismiley

Archiwum

Copyright © 2012
Powered by v6.01.6 © 2003-2005Leviathan by:
224278 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie