Dalsze losy Melanie czyli 2 rozdział "Łowcy i Ofiary"
Dodane przez Lyokoheros dnia Marzec 26 2016 02:03:06

Właśnie opublikowany został kolejny rozdział "Łowcy i Ofiary", autorstwa Natki(Hadesiątka), nosi on tytuł: "Walka w klatce". Znajdziecie go tu.


Rozszerzona zawartość newsa

Właśnie opublikowany został kolejny rozdział "Łowcy i Ofiary", autorstwa Natki(Hadesiątka), nosi on tytuł: "Walka w klatce". Znajdziecie go tu

Natomiast wysłane już rozdziały "Drugiego Frontu" poprawię pewnie w poniedziałek, bo na razie mam jeszcze parę rzeczy do zrobienia, a w domu też trzeba trochę pomóc przed świętami... i najprawdopodobniej jutro(właściwie dziś) pojawi się(po miesiącach) kolejny rozdział "Spotkania po latach". I na kolejne raczej już nie będzie trzeba tyle czekać.

Niestety pojawił się też dziwny problem - w rozdziale nie ma w ogóle łamania linii, dlatego na razie rozwiązałem to na jedyny możliwy teraz sposób - sam wprowadzając nową linie tam gdzie by była potrzebna. Zdaję sobie sprawę, ze słabości tego rozwiązania(np na innych urządzeniach niż mój komputer wciąż może to źle wyglądać i wciąż tekstu może być za dużo w jednej lini, albo też wręcz przeciwnie... zwłaszcza że nawet u mnie nie wypada to idealnie, ale przynajmniej da się zmieścić tekst na ekranie), ale na razie nie ma innego. 

A że jak sprawdziłem problem dotyka też nowych artykułów, które próbuję wprowadzić, do to jego rozwiązania raczej nie będę żadnych publikował.