Kolejny rozdział "Łowcy i Ofiary"
Dodane przez Lyokoheros dnia Wrzesień 19 2016 01:03:36

Dziś opublikowany został kolejny rozdział "Łowcy i Ofiary", kryminalnego opowiadania Natki Nataly. Nosi on tytuł "Przeklęte klucze", sprawa morderstwa zaczyna się nieco wyjaśniać... a czytelnicy Areny wyczytają też coś o pewnej starej znajomej... generalneie rozdział ciekawy, jeden z lepszych jak dotąd w tym opowiadaniu. Rozdział znajdziecie tu.

Przy okazji postanowiłem, że o te około 12 godzin przyśpieszę publikację i już po północy(bo w sumie jest już poniedziałek) opublikuję kolejny rozdział "Czasu Kartaginy", tak więc już teraz możecie przeczytać rozdział, w którym wyjaśnione zostaną pewne zagadkowe sprawy związane z Albertem Curie... i jego prawdziwa tożsamość. Rozdział znajdziecie tu.


Rozszerzona zawartość newsa

Dziś opublikowany został kolejny rozdział "Łowcy i Ofiary", kryminalnego opowiadania Natki Nataly. Nosi on tytuł "Przeklęte klucze", sprawa morderstwa zaczyna się nieco wyjaśniać... a czytelnicy Areny wyczytają też coś o pewnej starej znajomej... generalneie rozdział ciekawy, jeden z lepszych jak dotąd w tym opowiadaniu. Rozdział znajdziecie tu.

Przy okazji postanowiłem, że o te około 12 godzin przyśpieszę publikację i już po północy(bo w sumie jest już poniedziałek) opublikuję kolejny rozdział "Czasu Kartaginy", tak więc już teraz możecie przeczytać rozdział, w którym wyjaśnione zostaną pewne zagadkowe sprawy związane z Albertem Curie... i jego prawdziwa tożsamość. Rozdział znajdziecie tu.

Zaktualizowałem też podstrony tych opowiadań, by linki miały wielkość dostosowaną do reszty tekstu. Docelowo planuję to zrobić ze wszystkimi.