7 dzień rocznicy - czas na gołębie!
Dodane przez Lyokoheros dnia Lipiec 07 2020 05:02:56

Czyli pierwsza niespodzianka. Część z was być może pamięta opowiadanie Azize z pisania na setkę pt. "Projekt: Gołębie". Opowiadanie to stało się zalążkiem do nowego większego projektu o tym samym tytule - opowiadanie z pisania stało się pierwszym rozdziałem, czy raczej aktem, jak postanowiła nazwać to autorka. Podstronę opowiadania znajdziecie tu. Dziś został dodany również II akt, w którym Waldo będzie miał wreszcie okazję spedzenia odrobiny czasu z żoną i swoją małą córeczką. 

Co prawda mieliście też okazję poznać go na stronie Centrum, gdzie był już wcześniej opublikowany, aczkolwiek jeszcze bez (przynajmniej mojej) korekty. A już jutro (właściwie dziś, bo jest już te paręnaście minut po północy) będzie kolejny akt! Azize naprawdę bardzo ciekawie rozwija ten projekt, więc choć tekstu jest mało zdecydowanie warto go przeczytać! (sam drugi akt przeczytacie tu)


Rozszerzona zawartość newsa

Czyli pierwsza niespodzianka. Część z was być może pamięta opowiadanie Azize z pisania na setkę pt. "Projekt: Gołębie". Opowiadanie to stało się zalążkiem do nowego większego projektu o tym samym tytule - opowiadanie z pisania stało się pierwszym rozdziałem, czy raczej aktem, jak postanowiła nazwać to autorka. Podstronę opowiadania znajdziecie tu. Dziś został dodany również II akt, w którym Waldo będzie miał wreszcie okazję spedzenia odrobiny czasu z żoną i swoją małą córeczką. 

Co prawda mieliście też okazję poznać go na stronie Centrum, gdzie był już wcześniej opublikowany, aczkolwiek jeszcze bez (przynajmniej mojej) korekty. A już jutro (właściwie dziś, bo jest już te paręnaście minut po północy) będzie kolejny akt! Azize naprawdę bardzo ciekawie rozwija ten projekt, więc choć tekstu jest mało zdecydowanie warto go przeczytać! (sam drugi akt przeczytacie tu)